Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Przedszkole w Domiechowicach

Wyniki konkursu "Eko-pocztówka"

Utworzono dnia 08.04.2019

Wyniki konkursu „EKO- pocztówka”.

W dniu 5.03.2019r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ekologiczno-plastycznego  pt. ”EKO-pocztówka” adresowanego do dzieci w wieku 3-6 lat z Przedszkoli z Powiatu Bełchatowskiego.

            Na konkurs wpłynęły 24 przepiękne prace. 

Jury przyznało uczestnikom następujące miejsca:

Kategoria wiekowa 3-latki

I miejsce            Kamil K.                      - Oddział w Domiechowicach

II miejsce       Damian Z.                      - Oddział W Domiechowicach

                          Matylda Z.                  - Oddział w Niedyszynie

III miejsce          Filip P.                         - Oddział w Janowie

                          Paweł K.                      - Oddział w Kurnosie Drugim

                          Klaudia W.                  - Oddział w Kurnosie Drugim

 

Kategoria wiekowa 4-latki

I miejsce            Lucjan K.                     - Oddział w Kurnosie Drugim

II miejsce           Piotr J.                         - Oddział w Kurnosie Drugim

                          Alicja H.                      - Oddział w Kurnosie Drugim

III miejsce          Mikołaj M.                  - Oddział w Niedyszynie

Wyróżnienia:   

                          Szymon K.                   - Oddział w Niedyszynie

                          Agata J.                       - Oddział w Łękawie

 

Kategoria wiekowa 5-latki:

I miejsce            Laura B.                      - Oddział w Kurnosie Drugim

                          Tymoteusz W.             - Oddział w Domiechowicach

                          Maja W.                      - Oddział w Kurnosie Drugim

II miejsce           Lena B.                        - Oddział w Niedyszynie

                          Mateusz B.                  - Oddział w Domiechowicach

                          Jakub N.                      - Oddział w Kurnosie Drugim

III miejsce          Nikola I.                      - Oddział w Domiechowicach

                          Hubert K.                    - Oddział w Kurnosie Drugim

                          Zofia B.                       - Oddział w Kurnosie Drugim

Wyróżnieni:

                          Stanisław B.                - Oddział w Łękawie

                          Katarzyna K.                - Oddział w Kurnosie Drugim

                          Marika R.                    - Oddział w Janowie

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie i twórczą pracę.

O terminie i miejscu uroczystego wręczenia nagród poinformujemy w najbliższych dniach.

Zegar

Pogoda

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 13

W poprzednim tygodniu: 57

W tym miesiącu: 161

W poprzednim miesiącu: 184

Wszystkich: 9567